22 листопада у Воловці запалили свічки в пам’ять про жертви Голодомору 1932-1933 років

Україна, весь світ у ці дні схиляють голови перед жертвами страшного Голодомору 1932-1933 років.
75 років тому мільйони невинних синів і доньок України були винищені тоталітарним комуністичним режимом.
Україна пам’ятає — світ визнає!
22 листопада у 15.30 год у смт.Воловець, біля пам’ятника Діви Марії розпочався мітинг-реквієм за жертвами Голодомору. Камерний хор районного будинку культури ( керівник І.Керецман) виконав пісні. На мітингу були присутні голова районної державної адміністрації Михайло Реблян, заступник голови РДА Василь Панасович, інші працівники відділів РДА, вчителі, учні, громадськість селища. О 16 годині жертв Голодомору вшанували хвилиною мовчання і всі присутні запалили поминальні свічки.
Цього суботнього дня представники різних конфесій молилися за безневинно убієнних.


ФОТОРЕПОРТАЖ З МІТИНГУ

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine