Четвертий обласний фестиваль коломийки у Воловці

25 липня у Воловці відбувся четвертий обласний фестиваль коломийки „Дзвінкі перлини Верховини".
Хоч погода була вкрай несприятливою для святкування, свято відбулося. Всі жителі селища, тай навколишніх сіл під парасольками прийшли на свято. Працівники культури підготували концертну програму, мережану дзвінкими коломийками та народними мотивами. Радували своїм співом також і юні співаки – учні шкіл району, яких працівники культури запросили для участі у святковій концертній програмі. Вітали воловеччан і численні гості свята , зокрема, гурт «Вракаши» з м.Мукачева.
Свій верховинський фольклор представили народні виконавці із сіл району. Учасників фестивалю вітали також обласні чиновники, зокрема заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур та перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Сербайло.
Кожна сільська рада вздовж центральної вулиці селища, де і відбувалося свято, незважаючи на непогоду, розклала свій намет, пропонуючи відвідувачам власні страви та поробки народних умільців.
Ну і на завершення свята організатори підготували сюрприз – чудовий феєрверк.Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine