Подарунок вихованцям Воловецької ДЮСШ від СП"Фішер-Мукачево"Вже третій рік поспіль тривають тісні контакти між Воловецькою РДА, Воловецькою ДЮСШ та лижною фабрикою СП "Фішер-Мукачево".
А все розпочалось із того, що генеральний директор СП "Фішер-Мукачево" Василь Андрійович Рябич з молодих років закоханий у наш гірський край, його чудову красу полонин та бескидів. Так як він є прихильником будь якого спорту, а особливо лижного, то він завжди з цікавістю слідкує за досягненнями наших лижників на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях, не оминаючи, звичайно, і маленьких зірок лижного спорту Воловеччини. Для того щоб вони краще виступали на змаганнях, Василь Андрійович вирішив зміцнити матеріально-технічну базу відділення лижних гонок і гірських лиж Воловецької ДЮСШ і за цей короткий час подарував 60 пар бігових лиж та 28 пар гірських лиж.
Але найбільшим подарунком від СП «Фішер-Мукачево» була спонсорська допомога для вихованців ДЮСШ – 6 пар оригінальних гоночних лиж фірми «Фішер» останньої модифікації 2008 року. Ці лижі є «зірками» лижного спорту світового масштабу, адже саме на таких лижах спортсмени змагаються на кубках та чемпіонатах світу.
Хочемо висловити подяку спонсору Василю Андрійовичу Рябичу, чудовій людині, відданому патріотові рідного краю, співзасновникові громадської організації «Рідне Закарпаття» і побажати йому міцного здоров’я, щоб його душа ніколи не обміліла , а він і надалі допомагав маленьким обдаруванням у спорті добиватися значних успіхів завдяки «зірковим» лижам. Адже це все для блага нашого рідного Закарпаття, для розквіту і слави нашої Срібної землі.

На фото:
Заступник голови Воловецької РДА Василь Васильович Панасович, який вболіває за розвиток туризму, фізичної культури та спорту в нашому районі.
Тренери відділу, це знаючі і талановиті педагоги - Мельник Андрій Миколайвич та Калитич Віктор Андрійович, які виростили не одне покоління лижників, серед яких є професійні спортсмени.
Попова Катерина, учениця 9 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст.. , член збірної команди області з лижних гонок, переможець першості України на дистанції 5 км. серед школярів 2007 року в м. Чернігові та переможець першості України у складі збірної команди області в естафеті 4х3 км. ( 2008 р.) в м. Харкові.
Коваль Ангеліна, учениця 7 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст..- член збірної команди області з лижних гонок, переможець першості України на дистанції 3 км. серед школярів в 2007 році в м. Чергінові в зимовому сезоні 2007 та 2008 років. Вона виграла всі старти на обласних змаганнях в молодшій віковій групі.
Хочемо побажати юним зіркам спорту оправдати надії, які на них покладаються.

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine