Відкриття Інтернет- центру у Воловці -Openly internet-center in Volovec'


Сьогодні, 15 жовтня 2008 року, у районній бібліотеці для дорослих відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру. Ця подія стала можливою завдяки сприянню Посольства США в Україні у рамках проекту LEAP “Інтернет для публічних бібліотек (LEAP)”, зусиллям облдержадміністрації та райдержадміністрації. Цей проект профінансований відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні. На відкриття центру прибули поважні гості. Це Ненсі Петіт, прес-аташе Посольства США в Україні, Валентина Пашкова, директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, Колін Гоард, директор програми «Глобальні бібліотеки», начальник управління культури і туризму Закарпатської ОДА Юрій Глеба, заступник директора обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Лехцер. У своїх виступах поважні гості висловили надію на те, що цей Інтернет-центр дійсно допоможе всім бажаючим поповнити свої знання багатющими матеріалами, які є в глобальній мережі, допоможе категорії людей з обмеженими можливостями навчатися та подорожувати різними країнами (хоча і віртуально), адже ці послуги для всіх громадян є безкоштовними.
Заступник голови Воловецткої РДА Василь Панасович, начальник відділу культури і туризму Воловецької РДА Валентина Созанська подякували американським друзям за такий подарунок і висловили сподівання, що між верховинським краєм та США зав’яжеться тісна дружба та співробітництво не тільки в сфері обміну інформацією але і у галузі культури та туризму. Американські гості подарували інтернет-центру СД-диски із матеріалами про США, а також книги та брошури.
Далі гостинні господарі запросили гостей відвідати народний краєзнавчий музей, де їх пригощали верховинськими стравами.
Хоч Інтернет у Воловці і не дивина, але не кожен житель району має можливість користуватися безкоштовно цим необхідним винаходом цивілізації.
Відкриття Інтернет-центру у стінах бібліотеки значно розширює інформаційний простір Воловеччини, надаючи кожному користувачеві можливості безкоштовного доступу до світових інформаційних ресурсів, а також допомагає орієнтуватися у Світовій комп’ютерній мережі.
Користуючись нагодою, начальник управління культури і туризму Закарпатської ОДА вручив нагороди директору районної бібліотеки Валентині Шугаєвій, бібліотекарю Ганні Хміль, самодіяльному композитору, члену Ліги композиторів України Івану Керецману.
На прощання Іван Керецман подарував гостям свою останню збірку пісень, яку поросив передати в бібліотеки США, щоб співали рідних пісень на теренах Америки русини та українці численної діаспори.


Ненсі Петіт, прес-аташе Посольства США в Україні
Nancy Petit, pres-atashe of Embassy of the USA in Ukraine

Урочисте відкриття Інтернет-центру
Festive opening of Internetcenter

Перерізати стрічку доручено Ненсі Петіт, прес-аташе Посольства США в Україні та заступнику голови Воловецької РДА Василю Панасовичу
Opening a center is incumbent Nancy Petit, pres-atashe of Embassy of the USA in Ukraine and vice-chairman Voloveckoy RDA Vasyl Panasovichu


Подяку гостям висловлює начальник управління культури і туризму Закарпатської ОДА Юрій Глеба
A chief of management of culture and tourism of Zakarpattya Yurij Gleba

В Інтернет-центрі 5 комп"терів, підключених до мережі Інтернет

Заступник голови Воловецької РДА Василь Панасович

Валентина Пашкова, директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні

Ненсі Петіт, прес-аташе Посольства США В Україні
Nancy Petit, pres-atashe of Embassy of the USA In Ukraine

Колін Гоард, директор програми "Глобальні бібліотеки"
Сolin Goard, director of the program "the Global libraries"

Колін Гоард, директор програми "Глобальні бібліотеки"
Сolin Goard, director of the program "the Global libraries"

Урочисте зібрання з нагоди відкриття Інтернет-центру в читальному залі біліотеки

Урочисте зібрання з нагоди відкриття Інтернет-центру в читальному залі біліотеки
Celebration of opening of internetcentre is in the reading-room of library

Урочисте зібрання з нагоди відкриття Інтернет-центру в читальному залі біліотеки

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine