179 засідання Українського клубу на тему: "Регіони України у нових політичних умовах: Закарпаття".

Сьогодні в Украінформі Закарпаття спробують розкласти "по полицях"

Сьогодні, 17 червня 2010 року о 13:00 відбудеться 179 засідання Українського клубу на тему: "Регіони України у нових політичних умовах: Закарпаття".


Питання до обговорення:

Політична ситуація;

Інформаційне поле;

Економічна ситуація, інвестиційний клімат;

Соціальна сфера, суспільні настрої на Закарпатті;

Гуманітарна сфера;

Молодь, освіта;

Майбутнє;

Огранізатори : Громадська Конституційна Рада, товариство “УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ”, Центр "Свобода слова", Інститут української політики, ІнфорЦентр НАЦІЯ, Всеукраїнська творча спілка "Літературний форум", Українська громада

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, прес-центр УКРІНФОРМу

Реєстрація учасників: info@litforum.org Телефони: (044)2374440, (067)3207700

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine