Закарпатський обласний підрозділ проекту “ Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ”

Реалізація Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в Закарпатті

У вересні 2007 року Європейська Комісія розпочала впровадження проекту "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" (далі - проект). Цей проект погоджено Урядом України в рамках Національної програми дій Tacis.
Проект впроваджуватиметься Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН), яка має значний досвід реалізації проектів, які використовують методи соціальної мобілізації. Бюджет проекту складає €13,3 млн. Орієнтовна кількість коштів на фінансування проектів громад кожної області - $400.000.
В Закарпатті проект реалізовується з серпня 2008 року, де було відібрано 8 пілотних районів(див. карту), зокрема : Берегівський район , Великоберезнянський район, Воловецький район, Міжгірський район , Перечинський район, Рахівський район, Свалявський район, Тячівський район та було визначено 5 сільських рад в кожному районі.
При відборі сільрад до уваги брались наступні критерії: соціально-економічний стан території (зокрема, за загальним рейтингом району); стан та проблеми у галузі охорони здоров’я; комунальному водопостачанні та транспорті, енергетиці, (впровадження енергозберігаючих технологій, використання відновних джерел енергії, тощо), навколишньому середовищі (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо). Одним із важливих критеріїв оцінки для відбору сільської чи селищної ради став показник готовності до співпраці та зобов’язань та готовність співфінансувати проекти громад.
Відповідно до затвердженого переліку, Програма розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» планує фінансувати ініціативи громад у наступних сільських та селищних радах:
• Берегівський район: Квасівська Великобактянська Боржавська Косоньська Яношівська сільські ради.
• Воловецький район: Верхніворітська, Біласовицька, Гукливська, Воловецька, Підполозянська сільські ради.
• Великоберезнянський район: Ужоцька, Стужицька, Забрідська, Вишківська, Стричавська сільські ради.
• Міжгірський район: Майданська, Лозянська, Синевирська, Негровецька, Соймівська сільські ради.
• Перечинський район: Дубриницька, Зарічанська, Порошківська, Тур`я-Реметівська сільські ради та міська рада м.Перечин.
• Рахівський район: Великобичківська, Діловецька, Костилівська, Квасівська, Ясінянська сільські ради.
• Свалявський район: Солочинська, Голубинська Ганьковицька , Родниківська, Дусинська сільські ради.
• Тячівський район: Дубівська, Великоуглівська Чумалівська Кривська , Новоселицька сільські ради.
Мешканці цих населених пунктів зможуть реалізувати вибрані пріоритети покращення життя через впровадження мікпропроектів. Мікро-проекти громад будуть співфінансуватись Проектом (50%, до $10.000), місцевим бюджетом (від 45%) та громадою (5%). Один населений пункт зможе реалізувати спільно з проектом 1 мікропроект.

Закарпатский Обласний Ресурсний центр відкриває офіс вже на наступному тижні.
В зв’язку з підписаною угодою про співпрацю між Організацією ПРООН в Україні та Закарпатською обласною державною адміністрацією, було дозволено розмістити офіс проекту СВА за адресою м. Ужгород, пл. Народна 4, каб.231 .
Діяльність офіс почне вже з наступного тижня, коли буде завезено необхідне обладнання для роботи.

Детальна інформація про впровадження Проекту на веб порталі www.cba.org.ua

Асистенти з мобілізації громад обласного підрозділу впровадження Проекту:
Любов Павлович та Людмила Шурковська, тел.: 8 (050) ...,
м.Ужгород, пл. Народна 4, каб 231

Центральний офіс: Київ 01010, вул. І.Мазепи,3 офіс 109-110
Тел./факс: +38 (044) 280 3618 , 280 4358
Email: info@cba.org.ua

http://www.svalyava-vlada.gov.ua/ukr/page.php?type=clause&id=260

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine