Відзначення Дня Перемоги у Воловці

День Перемоги відзначається щорічно як всенародне свято і день пам'яті загиблих.
22 листопада 2004 року ООН проголосила 8 та 9 травня днями пам’яті та примирення і запропонувала усім країнам-членам ООН щорічно віддавати данину пам’яті усім жертвам Другої Світової війни.
У Воловці також відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги.
Волівчани та гості селища колоною пройшли центральною вулицею і піднялися до меморіального кладовища воїнів, які загинули в боях за визволення Воловця. Попереду урочистої колони - Прапор перемоги, за ним ідуть ветерани війни, а далі керівники району та громадськість селища.
Ветарнів вітали голова Воловецької РДА Михайло Реблян, виконуючий обов’язки голови Воловецької районної ради Василь Лакатош, селищний голова Михайло Яремчук, вихованці Центру позашкільної роботи та дитячої творчості.
Всі присутні на мітингу пом'янули загиблих хвилиною мовчання, а священики відправили панахиду.
Та на цьому свято Перемоги не закінчилося.
Ветеранів вітали квітами, фотографувались на згадку.
В затишному кафе ветерани за чашкою кави могли поспілкуватись та згадати ті важкі і трагічні дні і ночі, а також порахувати - хто з них сьогодні не прийшов. З кожним роком їхніх бойових друзів стає все менше.
Але відрадно, що молоде покоління завжди пам’ятатиме про них, про їхні подвиги.

Із року в рік часопис віддаляє
Своїх нащадків далі від війни.
Та травень знов і знову нагадає,
Як із життя ішли його сини.

Життя торжествує в новім поколінні
Та болі минулі довіку нетлінні
З граніту волає грізно і люто:
Ніхто не забутий, ніщо не забуто.

Фото з мітингу.


Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine