Апарат, що робить аналіз крові за одну хвилину

Апарат, що робить аналіз крові за одну хвилину подарували клінічній лабораторії Воловецької центральної районної лікарні німецькі друзі. Це аналізатор гематологічний Sysmex K -45000. Цей подарунок вже змогли оцінити багато пацієнтів лікувальної установи, адже за 1 хвилину апарат видає аналіз крові по 18 параметрах, чітко враховуючи кількість лейкоцитів, еритроцитів, гемоглобіну, гематокриту, тромбоцитів, інших ферментів, а при наявності патології вираховує наскільки більше чи менше від визначеної норми, робить розгорнуту формулу крові. Цей апарат значно полегшив встановлення діагнозу. Хворі вже не повинні вистоювати довгі і тривалі черги, чекати поки працівники лабораторії в «ручному режимі» вирахують склад крові.

Як зазначила завідуюча лабораторії О.Ю.Селехман,- такого приладу немає ні в одній лабораторії області. Є Інші аналізатори, але цей є найефективнішим. Він став популярним не тільки в нашому районі, але і в інших районах області, адже багато хворих приїздять у лабораторію по оперативні і точні аналізи крові.


На знімку завідуюча лабораторії Ольга Юріївна Селехман та лаборант біохімічного відділу Ема Лакатош біля аналізатора

Цей японський апарат працює на імпортних реактивах. Ними забезпечує одна із профільних львівських фірм і , звичайно, вони є недешевими. Запустити цей пристрій вдалося за допомоги головного лікаря ЦРЛ В.І.Степанчука , адже гроші на реактиви були виділені адміністрацією ЦРЛ.

Зараз цей апарат працює сам на себе. Вдячні пацієнти з готовністю платять за зручну послугу задля того, щоб він працював безперебійно.

Дякуючи благодійникам з Німеччини, лабораторія має і ще деякі необхідні апарати – це дозатори автоматичні, центрифуги. Кожного разу, коли вони відвідують Воловець обов’язково цікавляться як працює апаратура.
Від імені всіх пацієнтів хочу подякувати всім, хто причетний до того, щоб такий апарат запрацював у нашому гірському районі.
Лабораторія знаходиться у поліклініці Воловецької ЦРЛ, за пдресою: Воловець, вул.Карпатська, 49.
тел. лабораторії : 23-4 - 57

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine