Вітаємо ювіляра !!!

4 січня 2009 року відзначив своє 80 річчя цікава і непересічна людина, педагог не тільки за професією а й за покликанням, Василь Михайлович Порохнавець із Воловця. В цей день він приймав вітання від друзів - науковців із Києва, численних друзів із району та області, родини, сусідів, освітян району.
Піднімали тости за здоров’я і благополуччя господаря та його родини і згадували, згадували... Є що згадати, адже Василь Михайлович впродовж 26 років очолював відділ освіти у районі. Будував школи і дитячі садочки, зміцнював матерально -технічну базу закладів освіти, був чудовим керівником, порадником, вчителем вчителів.
Дорогий Василю Михаловичу!
Сьогодні ж ми раді вітати Вас із гідно прожитими літами і побажати нових щасливих, успішних і захоплюючих життєвих доріг. Нехай Небо і надалі прихиляється до Вас благословенням і винагороджує праведні труди заслуженими успіхами, добрим здоров’ям, щастям, родинним теплом і благополуччям!
Вітаємо Вас з ювілеєм.
Хай кожен день дарує радість
Хай сонце світить Вам завжди,
Роки ніколи Вас не старять,
І не приносять в дім біди.
Людської шани зичимо й тепла,
Достатку, злагоди та дружби у родині,
Щоб вся біда у безвість відійшла,
А радість залишилася віднині!
Життя Вам – довгі-довгі роки,
Без сліз, без горя, без біди,
Хай буде радість в вашім домі
Сьогодні, завтра і завжди.


Василь Михайлович із дружиною Марією Дмитрівною, січень, 2009 рік.

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine