Засвічення новорічної ялинки у Воловці.


У 30 грудня відбулось урочисте засвічення Новорічної ялинки у райцентрі. Воловеччан та гостей селища з наступаючими новорічними та різдвяними святами вітали голова Воловецької РДА Михайло Реблян, голова районної ради Олександр Биркович, селищний голова Михайло Яремчук.
У рамках урочистостей колядницький гурт районного Будинку культури дарував чудові колядки та щедрівки, а ведучі свята Ганна Шекмар та Світлана Кушнірук закликали всіх присутніх запросити Діда Мороза із Снігурочкою. У театралізованому дійстві взяли участь, Новий та Старий рік, щедрувальники. Далі найменші артисти із Центру позашкільної роботи та дитячої творчості дарували присутнім чудові пісні.
Свято закінчилося чудовим фейерверком
фОТОРЕПОРТАЖ З СВЯТАСвяткування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine