Обласний фестиваль коломийки "Дзвінкі перлини Верховини"та святкування 575 річчя селища Воловець

27 липня у районному центрі вже вдруге пройшов обласний фестиваль коломийки «Дзвінкі перлини Верховини», а жителі Воловця відзначали 575-річницю першої письмової згадки про селище. Привітати волівчан з Днем селища прибули гості з партнерського міста Бад-Ендорф (Баварія, Німеччина) на чолі з першим бургомістром Гудрун Унфердорбен, секретар самоуправи села Шомодьгесті (Угорщина) Чоба Варга. Волівчан, а також учасників та гостей фестивалю привітали голова райдержадміністрації Михайло Реблян, який від імені керівництва облдержадміністрації вручив цінні подарунки дошкільним навчальним закладам району, голова райради Олександр Биркович, заступник начальника управління культури Закарпатської ОДА Василь Марюхнич, колишній голова Воловецької райдержадміністрації Василь Ковбаско, представник Житомирської ОДА Олег Лишук, президент Міжнародної ради та центру «ВІЖИ – 3000» Юрій Гецко, голова Всеукраїнського товариства «Бойківщина ХХІ ст.» Петро Косачевич, заступник голови крайового товариства Подкарпатських русинів Михайло Завадяк.
Воловецький селищний голова Михайло Яремчук висловив подяку та вручив цінні подарунки жителям селища, які своєю працею, громадською діяльністю вклали вагомий внесок у соціально-економічний розвиток селища.
З нагоди ювілею селища звання «Почесний громадянин селища Воловець» присвоєно Івану Кураху – головному лікарю Ужгородської міської лікарні, депутату Закарпатської обласної ради від блоку Юлії Тимошенко.
У фестивалі коломийки взяли участь аматори народного мистецтва сіл Воловеччини та кращі фольклорні колективи Тячівського, Виноградівського Хустського, Свалявського, Міжгірського, Перечинського, Великоберезнянського районів області, Львівщини та Житомирщини. Ціколективи були нагородженні грамотами управління культури Закарпатської ОДА та призами від організаційного комітету фестивалю.
Спеціальну святкову програму «Сюрпризи ВІЖИ» підготували талановиті виконавці центру «ВІЖИ – 3000» з м.Берегово.
Фестиваль та ювілей селища закінчились святковим феєрверком.Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine