МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ПАРАПЛАНЕРИСТІВ НА ВОЛОВЕЧЧИНІ

МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ПАРАПЛАНЕРИСТІВ НА ВОЛОВЕЧЧИНІ

19 серпня відбулося відкриття Кубку Карпат з парапланерного спорту

Півсотні любителів вільного польоту з кількох країн брали участь у міжнародних змаганнях з парапланеризму, які розпочалися на околиці села Гукливе, Воловецького району. .

Спортсмени змагалися на швидкість польоту і точність приземлення. Проживали пілоти на гірській базі відпочинку "Думка". Довкола - чарівна карпатська природа, зручна місцина, якою приємно милуватися з висоти пташиного польоту. А Боржавський хребет, з якого спортсмени злітали у небо, ідеально підходив для стартів. Не випадково саме в Гукливому вже вчетверте проводяться ці змагання.

Увечері 25 серпня відбулося урочисте закриття змагань та нагородження переможців і призерів дипломами, медалями, кубками та цінними подарунками. В церемонії нагородження прийняв участь заступник голови Воловецької РДА Панасович В.В.

І так, Кубок Карпат розіграний.
Переможець в особистому заліку - Струк Микола (Львів), другий – Готкевич Збишек (Польща), третій – Федорук Володимир (Львів).
Командна першість: «Кумулюс» (Львів), друге – «Адреналін», третє – «
Cb» (Польща), черверте - «Open Sky» (Ужгород).
Федерація парапланеризму України висловлює щиру подяку за підготовку та проведення змагань Воловецькій РДА, управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА, особисто заступнику голови Воловецької РДА Панасовичу Василю Васильовичу, директору змагань Гризі Сергію Васильовичу, персоналу турбази «Думка» (с.Гукливий) та всім особам, причетним до проведення змагань.

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine