Художниця Кравченко Ольга Андріївна малює Воловець

Художниця Кравченко Ольга Андріївна закохалася у Воловець з першого разу. Хоч вона жителька столиці, але більше часу проводить у нашому селищі. У своїх картинах вона малює околиці селища, чудові краєвиди, гори. струмки. Всі роботи виставлені у її студії в Києві. Вже видала каталог своїх робіт по Воловцю. ЇЇ полотна демонструються на світових мистецьких виставках. Недавно у Бухаресті до Ольги Андріїівни підійшов чоловік і подякував за картини, на яких впізнав Воловець і сказав, що надзвичайно приємно бачити миле серцю гірське містечко, адже там у нього живе рідна сестра.

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine