Зліт дитячих організацій шкіл району

22 травня у Воловці відбулася цікава подія у житті учнівської молоді. Вже вдруге проводився зліт дитячих об"єднань і організацій шкіл району. На форумі були присутні делегати із 17 шкіл району - це біля 250 учасників. Урочистою ходою вони пройшлися центральною вулицею селища, співаючи свої пісні. Потім у районному Будинку культури учасники дитячих об"єднань та організацій у формі презентаціі розповідали про свої справи, демонстрували свої таланти і вміння. Ведучі зльоту - вихованці Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, учні Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Аліна Лохаївська та Сергій Кочан представляли кожну команду, розповідаючи про корисні справи, цікаве і змістовне життя дітей у їхніх об"єднаннях. Цікавими є не тільки справи цих учасників, а і їхні назви - "Схід" Верб"язької ЗОШ І-ІІ ст., "Меломани" Буковецької ЗОШ І-ІІ ст, "Зорепад" Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст, "Семицвіт" Лазівської ЗОШ І-ІІ ст, "Веселка" Тишівської та Завадської ЗОШ І-ІІ ст, "Прометей" Нижньоворітської школи - інтернату, "Волонтер" Нижньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст. та Абранської ЗОШ І-ІІ ст., "Козачата" Жденіївської ЗОШ І-ІІІ ст, "Юні козачата" Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст. "Воловецькі бойківчата" Канорської ЗОШ І-ІІ ст, "Доброхот" Гукливської ЗОШ І-ІІ ст, "Юність" Скотарської ЗОШ І-ІІ ст.
Начальник відділу освіти Марія Полянчич вручила дитячим об"єднанням дипломи, грамоти та солодкі призи, які надали Василь Степанчук та підприємець з Воловця Іван Бирак.

Святкування Дня молоді у Воловці

Радісне свято для юні Воловеччини, яка була головною дійовою особою, відбулося 28 червня у гірському селищі Воловець. Для молоді лунали слова привітань від голови райдержадміністрації Михайла Івановича Ребляна, голови районної ради Мирослава Васильовича Щербея, селищного голови Михайла Михайловича Яремчука. Керівники владних структур вручили кращим фахівцям грамоти від районної ради і райдержадміністрації.

Силами молодих аматорів мистецтва Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Верхньоворітської ЗОШ І-ІІІ ст.. районного Будинку культури підготовлено чудову концертну програму, яка складалася з двох відділень.

Прихильники і шанувальники пісні спробували свої таланти в конкурсі «Караоке», вміло організованому працівниками культури.

Для любителів спортивних змагань відбулися турніри з футболу, шашок, шахмат, а для любителів повеселитися і позмагатися в ерудиції, спритності, танцях – розважальні ігри та конкурси.

Численних гостей свята гостинно пригощали кафе під відкритим небом, пропонуючи смачні страви закарпатської, української та венгерської кухні.

Урочисте, радісне свято зібрало на стадіоні, де проходило масове дійство, представників різник поколінь.

Реклама, оголошення

Шановні волівчани!
Тут може бути ваша реклама чи оголошення. Пишіть нам на e-mail : cevolovets@blogspot.com

Volovets, Transcarpathian Region, Ukraine